Categories
Zdrowe aktualności

Jak szybko i SKUTECZNIE nauczyć się angielskiego w Warszawie i zrealizować swoje cele?

Drogi kliencie,

Jeśli mieszkasz w Warszawie lub okolicach, masz okazję skorzystać z mojej wyjątkowej oferty. Chcesz poznać Najlepszą Szkołę Językową w Warszawie  –  sprawdź.

Gdy przeczytasz treść tej strony, w pełni zrozumiesz, jak nauka indywidualna z lektorem, przy zastosowaniu mojej metody nauczania, pozwoli Ci opanować język angielski na takim poziomie, na jakim chcesz!

Zaczynałeś już wiele razy i nie osiągnąłeś zamierzonego rezultatu?

Zadajesz sobie pytanie: Dlaczego inni osiągają lepsze efekty niż ja?

Im dłużej o tym myślisz, tym większą możesz dostrzec szansę na to, aby wreszcie spełnić swoje marzenia i zacząć z łatwością posługiwać się językiem angielskim.

Oferuję Ci kurs języka angielskiego w formie lekcji indywidualnych opartych na metodzie, którą wypracowywałem przez ponad 10 lat, testując skuteczność różnych form prowadzenia zajęć. Teraz już wiem, co naprawdę działa a czego efekty możesz zobaczyć i poczuć sam.

50 dotychczasowych moich uczniów może potwierdzić, że ich poziom języka znacznie poprawił się już po 12 spotkaniach więc nie trzeba długo czekać na pierwsze efekty.

Jak to działa?

Moja skuteczne metoda, którą będę Ciebie uczył polega na kombinacji 3 elementów:

  • Nauka metodą bezpośredniej komunikacji. Metoda kładzie duży nacisk na słuchanie i mówienie poprzez prowadzenie kontrolowanego dialogu z lektorem w oparciu o wcześniej poznany materiał dostarczany przez specjalnie przygotowany podręcznik i nagrania audio do samodzielnego słuchania.
  • Swobodne konwersacje na dowolne tematy Aby nauczyć się mówić trzeba po prostu ćwiczyć mówienie, dlatego konwersacje są niezbędnym elementem mojej metody nauczania
  • Dodatkowy język specjalistyczny związany z wykonywaną pracą lub zainteresowaniami

Ile wyniesie Cię inwestycja w kurs, który podniesie Twoją znajomość języka angielskiego na wyższy poziom?

Czy zdarzyło Ci się już kupić coś taniego a później byłeś rozczarowany, bo z powodu niskiej jakości nie dało się tego używać? Niska cena zwykle oznacza niską jakość a skuteczne nauczanie języka jest sztuką wymagającą doświadczenia i stosowania skutecznej metody. Tani kurs językowy z lektorem oznacza najczęściej lekcje ze studentem, który sam się uczy i jeszcze nie zdążył przetestować, co działa a co nie. K

urs w grupie natomiast, choć z pozoru tańszy, oznacza śladowe ilości konwersacji i możliwości mówienia gdyż czas lektora tylko dla Ciebie, to zaledwie kilka minut.

Gdy przygotowywałem tę ofertę, uznałem, że najlepiej sprawdzi się pakiet zajęć składający się z 24 lekcji z lektorem ponieważ jego realizacja zajmie 6 miesięcy w przypadku spotkań 1 raz w tygodniu oraz 3 miesiące w przypadku zajęć 2 razy w tygodniu.

Ile jest warty ten kurs?

  • 24 lekcje 60 minut (Cena bez promocji) prowadzone niezwykle skuteczną metodą bezpośredniej komunikacji oraz konwersacyjną – 85 zł x 24 lekcje – WARTOŚĆ: 2040 zł
  • Czas na dojazd za darmo – koszt czasu dojazdu to średnio 30 minut w jedną stronę (trzeba pamiętać o korkach i tego, że z lekcji na lekcję jeździ się z różnych miejsc) co daje całą godzinę na jedną lekcję a to daje koszt godzinnej pracy lektora – 70 zł x 24 lekcje – WARTOŚĆ: 1680 zł
  • Koszt paliwa i amortyzacji samochodu – średnio 14 km a czasem więcej – 12 zł x 24 lekcje – WARTOŚĆ: 288 zł
  • Za darmo podręcznik metody Direct English – WARTOŚĆ: 50 zł
  • Za darmo dostęp do platformy online (interaktywny kurs wspomagający naukę z lektorem) – WARTOŚĆ: 79 zł
  • Zatem kupując ten kurs otrzymasz usługi o łącznej WARTOŚCI: 4137 zł

Chcesz poznać Najlepszą szkołę Językowa w Warszawie : https://enjoyschool.eu/

By Sebastian Chmielewski

20 lat Sebastian Chmielewski znajomość wykonywanego zawoduTechnik Ortopeda:Praca na uczelni - Gdański Uniwersytet Medyczny Wiedza i doświadczenie zawodowe zdobyte Wrocław

Miejsce dla Ciebie