Zdrowie i Ty

Najlepsza Szkoła Językowa w Warszawie, Wola I Tarchomin -Enjoy

Chcesz mówić płynnie po angielsku, ale nie wiesz jak zacząć? A może szukasz sprawdzonego miejsca do nauki angielskiego dla swojego młodszego syna? A może dla twojej starszej córki? A może chcesz nauczyć się języka na poziomie biznesowym? Czegokolwiek szukasz, znajdziesz to w szkole językowej Enjoy w Warszawie.

Każdy znajdzie dla Ciebie odpowiednią ofertę. Enjoy School Warszawa https://enjoyschool.eu/ to miejsce dla dzieci, młodzieży i dorosłych.

Dlaczego warto wybrać szkołę językową Enjoy School Warszawa

To przede wszystkim szeroki wachlarz ofert dopasowanych do każdego – ale o tym za chwilę porozmawiamy. Są to ciekawe książki i inne materiały dydaktyczne. Doświadczona i pełna pozytywnej energii kadra pedagogiczna sprawia, że warto sprawdzić to miejsce. Program nauczania jest starannie opracowany i zależy od poziomu umiejętności i grup wiekowych. Zajęcia odbywają się w małych grupach, aby maksymalnie zwiększyć uwagę nauczyciela. Najlepsza Szkoła Językowa w Warszawie koncentruje się na rozwijaniu wszystkich aspektów nauki języków obcych – słuchania, czytania, pisania i oczywiście mówienia. W dużej części zajęć to właśnie uczniowie rozwijają umiejętności komunikacyjne w języku obcym, rozmawiając ze sobą na interesujące, często aktualne tematy. Orły Edukacji 2020 zostały niedawno nagrodzone w warszawskiej szkole Enjoy Language School. Miejsce to stale się rozwija. Jeśli więc oprócz angielskiego chcesz mówić płynnie po hiszpańsku lub polsku – sprawdź to.

Jaka jest oferta Szkoły Językowej Warszawa – Enjoy ?

Przede wszystkim jest ona skonstruowana pod kątem wieku, zapewniając odpowiedni rodzaj transferu wiedzy do potrzeb odbiorcy. Szkoła Językowa w Warszawie prowadzi zajęcia dla przedszkolaków, dzieci i młodzieży szkolnej. Dostępne są również kursy dla dorosłych – zarówno dla uczniów szkół podstawowych, jak i zaawansowanych. Popularne są również kursy dla firm lub kursy poświęcone typowemu słownictwu biznesowemu. Lekcje odbywają się w małych grupach, aby jak najlepiej podzielić uwagę nauczyciela wśród uczniów. Możliwe są również lekcje indywidualne dla osób zainteresowanych.

Zajęcia dla przedszkolaków

– Dla przedszkolaków (w wieku 3-5 lat) dostępne są zajęcia rekreacyjne. Wspólne śpiewanie piosenek, opowiadanie bajek i historii, zabawy, zabawy i konkursy to coś, co najmłodsi kochają. Proces uczenia się jest więc naturalny. Warto dodać, że nie są to standardowe lekcje w klasie – wręcz przeciwnie, nauce towarzyszy wiele gier i zabaw ruchowych. Nauczyciel nie tylko mówi do dzieci po angielsku, ale za pomocą scenek, ruchów czy gestów nie tylko sprawia, że dzieci nie tylko się nie nudzą, ale także osiągają widoczne rezultaty. Zajęcia prowadzone są zazwyczaj 2 razy w tygodniu przez 30-45 minut. Jest to optymalny czas, aby dzieci były skupione, ciekawskie, a jednocześnie zdobywały wiedzę. Zapewniając kontakt z językiem od najmłodszych lat, komunikacja w języku angielskim staje się dla dziecka naturalna.

Zajęcia dla uczniów

– Dla studentów (6-15 lat) przewidziane są działania mające na celu przede wszystkim aktywny udział studentów. Odpowiednie przypisanie do grupy – w oparciu o posiadane już umiejętności językowe – zapewnia komfort i właściwą realizację materiału. Kursy odbywają się w małych grupach i często odbywają się podczas zajęć w scenkach lub dialogach. Studenci pracują w parach, co jest naturalną okazją do wymiany poglądów i prowadzenia dialogu. Nauczyciele korzystają z różnorodnych materiałów dydaktycznych – m.in. z telewizji, radia i prasy. Dzieci z ciekawymi zajęciami nie nudzą się i pozostają skupione, co przekłada się na późniejsze efekty i przełamywanie barier językowych. Lekcje odbywają się dwa razy w tygodniu i trwają 50, 60 lub 90 minut, w zależności od grupy wiekowej.

Zajęcia dla młodzieży

– dla młodych ludzi (15+) przewidziano zajęcia zorientowane przede wszystkim na poziom. Wiele osób miało już swój pierwszy kontakt z językiem i chce poprawić swoje umiejętności wśród rówieśników. Przekazana wiedza pomoże ostatecznie w osiągnięciu jak najlepszego wyniku na egzaminie maturalnym lub certyfikacie. Lekcje obejmują mówienie, słuchanie, pisanie i czytanie. Uczniowie przerabiają swoje materiały maturalne i egzaminacyjne, ćwicząc kluczowe umiejętności, które mają być oceniane. Efektywna komunikacja jest niezbędna do nauki – i na to właśnie kładzie się duży nacisk w Enjoy Szkoła Językowa w Warszawie. Zajęcia odbywają się dwa razy w tygodniu przez 90 minut.

Zajęcia dla dorosłych

Gdzie znajduje się szkoła językowa w Warszawie -Enjoy?
Gdzie znajduje się szkoła językowa w Warszawie -Enjoy?

– Kursy standardowe przeznaczone są dla osób dorosłych, jak również kursy biznesowe i firmowe. Zakres możliwości jest szeroki. Zajęcia odbywają się zarówno w grupach, w parach, jak i indywidualnie – tylko w towarzystwie native speakera. Szkoła skupia się nie tylko na nauce i ćwiczeniu konwersacji. Z jej pomocą można przygotować się do testu językowego lub uzyskać wsparcie.

Kursy zarówno dla dzieci jak i młodzieży mogą mieć formę kursu intensywnego. Zajęcia odbywają się 3-4 razy w tygodniu, zarówno z materiałami podręcznikowymi jak i rozmowami połączonymi z różnymi grami edukacyjnymi.

Gdzie znajduje się szkoła językowa w Warszawie -Enjoy?

Do wyboru są 3 miejsca:

Szkoła Językowa Warszawa Wola ; ulica Bellottiego 5 miejsce 3c i Aleja Jana Pawła II 61 / 131 oraz

Warszawa Tarchomin – ul. Myśliborska 115, 3.

Andrzej Ziółkowski

39 lat Andrzej Ziółkowski znajomość wykonywanego zawoduOptometrysta: Wykształcenie zdobyte: Collegium Medicum Uniwersytetu Mikołaja Kopernika Cykl wspaniałych artykułów do prasy w mieście Łódź

Miejsce dla Ciebie

You may also like...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *